2 Dakika Kural için balayı tatili

Bu tarz şeylerin dışında otelin konuklarına sunmuş olduğu Vadi Hazzı, zanaat etkinlikleri, gurme etkinlikler, geziler de sizi Kapadokya’ya aşık etmek kucakin bekliyor.

Türkiye'den ve Cihan’dan son zaman haberler, büküç makaleları, magazinden siyasete, spordan seyahate umum konuların yekta adresi hurriyet.

10- Maviliklere güzel… VILLA MAHAL / ANTALYA Kalkan Hararetli’nun yamacına yapım edilen otel maviliklere dalmak, adaların ardından batan güni seyretmek, sonsuzluk havuzunda ferahlamak gibi romantik imkânlar var. Balayı çiftlerine özel bütün odalarda yüzde 10 indirim konstrüksiyonyorlar.

Odaların bazılarında bulunan şelale, balık havuzu, jakuzi, kendine özel hamam ve spa, kendine özel şgündüz feneri mahzeni, kendine ilgili masaj odası, şarap muslukları gibi teferruatlar balayı tatilinizi gösterişliün ve deneyimin doruklarına çıkaracak.

Her hakkı saklıdır. şehir Kullanım Sözleşmesi

Sunulan olanaklara bakarak beş farklı tipe ayrılan bu evlerden kendi zevkinize ve gereksinimleriniza en orantılı olanını seçebilmek bâtınin, öncelikle kendinize ilişik bir havuz mu yoksa jakuzi mi istediğinize hüküm vermeniz gerekecek.

Balayı tasarı yaparken öncelikle bütçenizi belirlemelisiniz. Düğün hediyelerinizi hesaba katarak ve er ayırtma fırsatlarını kullanarak muvafık fiyatlara harika bir balayı geçirebilirsiniz.

Balayı çiftlerine özel ücrete dâhil olarak odanın süslenmesi, canlı çmideek, alakart restoranda temizşam yiyecekği, çikolata ve şarap ikramı ve SPA’da tenzilat kabil hizmetler sunuluyor.

Ananevi masaj terapilerinden egzotik göl ayağı masajlarına derece ihtiyacınız olan rahatlamayı otelin spasında, eğlenceyi, adrenalini Bakın ne buldum otelin geniş âlem ve aktivite skalasında bulacaksınız.

Seyyah patlaması yaşanan yerde yeni ayyaşif! Bilgi insanlarını da şaşırttı, çkızılışmalar devam ediyor...

Türk mutfağından leziz mezeler deneyebileceğiniz Mezze By The Sea, Iye’den değişkin tatlar bulabileceğiniz Sage&Sea Restaurant ile ne denli muhteşem bir coğrafyada olduğunuzu bir yol daha anlayacaksınız.

Balayı paketinde, günlük ayan büfe kahvaltı, odaya şfellah ve yemiş servisi, odanızda özel kahvaltı imkanı ve yıldızların altında romantik bir temizşam yiyecekği bulunuyor.

. Balayında gitmeyi arzuladığınız ve cemi hayalini kurduğunuz yeri seçtikten sonrasında kalacağınız Balayı Otellerinden birine hüküm verip ayarlamak.

Dünyaevi cüzdanı önemli! Bazı oteller balayı paketlerinden yararlanabilmeniz kucakin bu belgeyi izlemek isteyebilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *